پایپ گستر تحت نظارت شرکت weho لهستان در سال 1394 با پبشرفته ترین دستگاه های تولیدی فعالیت خود را در سه شهر قزوین، تبریز و سمنان آغاز و هم اکنون قادر به تولید انواع مخازن پلی اتیلن بصورت دوجداره ، لوله کاروگیت ، سپتیک تانک فاضلاب ، انواع چربی گیر پلی اتیلن ، مخازن فایبرگلاس و مخازن و لوله های فایبرگلاس و FRP می باشد .

پایپ گستر

 ارائه خدمات به سراسر ایران

یکی از اهداف مهم راه اندازی وب سایت پایپ گستر ایجاد ارتباطی راحت تر در تمام نقاط کشور برای شما عزیزان می باشد . پایپ گستر با کادر فنی و پشتیبانی خود آماده ارائه خدمات به تمام نقاط کشور می باشد .

خرید محصولات پایپ گستر

جهت خرید محصولات پایپ گستر اعم از  انواع مخزن فاضلاب ، سپتیک تانک ، لوله کاروگیت , چربی گیر فاضلاب , لوله پلی اتیلن می توانید با شرکت پایپ گستر در ارتباط باشید .

بمنظور نصب انواع لوله و اتصالات پلی اتیلن و فایبرگلاس و همچنین بتنی ودر جهت راه ندازی انواع لوله کاروگیت و سپتیک تانک یا ما تماس بگیرید.

لوله فاضلاب پایپ گستر از سایز 110 آغاز و تا سایز 2400 میلیمتر در سه قالب اسپیرال، کورتیوب و کاروگیت تولید می گردد. لوله کاروگیت با sN4 و SN8 دارای بالاترین تقاضا در بین پیمانکاران، مشاوران و همچنین کارفرمایان می باشد.

نقشه وب سایت