سپتیک تانک

تولید سپتیک تانک با لوله اسپیرال پلی اتیلن به قطر 3000 میلیمتر

سپتیک تانک پلی اتیلن ، مخزن پلی اتیلن دوجداره ، مخزن نگهداری اسید ، مخزن ذخیره انواع اسید ، مخزن نگهداری سیالات قلیایی و انواع دیگر مخزن های نگهداری مواد در ظرفیت های بالای 50 مترمکعب نیاز به خط تولید لوله اسپیرال با قطر بیش از 2 متر دارند . چرا که در صورت استفاده از لوله پلی اتیلن دوجداره با قطر 2000 میلیمتر طول مخزن به قدری افزایش می باید که توسط ماشین غیر قابل حمل خواهد بود .

بطور مثال برای تولید مخزن نگهداری اسید یا سپتیک تانک پلی اتیلن با ظرفیت 60 مترمکعب ابعاد قابل انتخاب به شرح زیر خواهد بود .

قطر لوله پلی اتیلن دوجداره 2 متر و طول 19.10 متر = سپتیک تانک 60 مترمکعب

قطر لوله پلی اتیلن دوجداره 2.2 متر و طول 17.36 متر = مخزن نگهداری اسید 60 مترمکعب

قطر لوله پلی اتیلن دوجداره 2.4 متر و طول مخزن 13.27 متر = سپتیک تانک فاضلاب 60 مترمکعب

قطر لوله پلی اتیلن دوجداره 2.5 متر و طول تانک 12.2 متر = سپتیک تانک آماده 60 مترمکعب

قطر لوله پلی اتیلن اسپیرال 3 متر و طول مخزن پلی اتیلن 8.57 متر = مخزن ذخیره مواد اسید و قلیایی به ظرفیت 60 مترمکعب

آنچه قابل مشاهده است این که برای تولید این مخزن نمی توان از قطر 2 و 2.2 متر استفاده نمود چرا که طول بلندترین تریلی 16.5 متر می باشد و نیاز به کمرشکن دارد که کار بس مشکلی خواهد بود حمل این سپتیک تانک.

لذا ما بر آن شدیم نسبت به تولید لوله پلی اتیلن دوجداره با قطر 2.4 متر و 2.5 متر و 3 متر اقدام نمائیم . در زیر تصویر درام فلزی مربوط به سپتیک تانک با قطر بیش از 2.4 متر تا نهایتا 3.1 متر نمایش داده شده است .

تولید سپتیک تانک

با این سطح مقطع لوله پلی اتیلن دوجداره می توان سپتیک تانک با نهایت قطر 116 مترمکعب را بصورت یکپارچه در کارخانه تولید و طی 3 روز کاری تحویل مشتری نمود .

برای استعلام قیمت ظرفیت های مختلف سپتیک تانک پلی اتیلن دوجداره با کارنشاسان ما در ارتباط باشید .

مقاومت مکانیکی لوله مورد استفاده در تولید سپتیک تانک پلی اتیلن 60 مترمکعب به بالا ، می بایست بیش از 16 کیلونیوتن بر متر مربع باشد . وزن سپتیک تانک پلی اتیلن نسبت به انواع دیگر سپتیک تانک بسیار پایین تر خواهد بود به طور مثال وزن سپتیک تانک پلی اتیلن 20 مترمکعب نهایتا معادل 2 تن خواهد بود که نسبت به نمونه بتنی (35 تن) و نمونه فایبر گلاس (10 تن) بسیار سبک تر و در تولید بسیار سریع تر خواهد بود بطوریکه سپتیک تانک پلی اتیلن با ظرفیت 20 مترمکعب طی 2 روز کاری قابل تولید و عرضه به خریداران می باشد .

مکانیزم عملکرد سپتیک تانک علیرغم سادگی بقدری کامل است که طبیعت بعد از دریافت پساب خروجی از سپتیک تانک تنها نیاز به فیلتر کردن مختصر فاضلاب خواهد داشت . سپتیک تانک پلی اتیلن بدلیل دوجداره بودن می تواند گرمای حاصل از فعالیت باکتری ها را در خود نگه دارد و در حقیقت زمینه تداوم فعالیت باکتری های بی هوازی را بصورت مداوم فراهم نماید .

لوله کاروگیت

مخزن اسید

سیستم لوله کشی

اشتراک گذاری در : share   share   share   share   share  

دیدگاه خود را وارد کنید.

8 + ده =