لوله کاروگیت 1200

لوله کاروگیت سایز 1200 میلیمتر

لوله دوجداره پلی اتیلن سایز ۱۲۰۰ میلیمتر به صورت حلقه ای شکل بوده و دیواره داخلی آن به رنگ زرد ( مستربچ ) می باشد که این  لایه به صورت صاف و صیقلی تولید می‌گردد و این مسئله به جهت انتقال سیالات با سرعت بیشتر در مسیر لوله میباشد

قطر دهانه داخلی این لوله 48 اینچ معادل 120 سانتی متر می باشد ولی قطر خارجی لوله سایز 1200 بصورت دقیق 1320 میلیمتر است .

لوله کاروگیت۱۲۰۰ میلیمتر یکی از بهترین گزینه های استفاده در صنعت آب و انتقال خطوط فاضلاب می باشد که از انواع قطور لوله های تولید کارخانه پایپ گستر بوده و به جهت قطر دهانه بزرگ و دبی بالا معمولا جهت استفاده در خطوط اصلی و شاه راه ها ازاین لوله های استفاده می گردد. لوله پلی اتیلن دوجداره سایز۱۲۰۰ میلیمتر از بهترین مواد اولیه خریداری شده از پتروشیمی تولید می گردد و می توان در شاخه های 6 متری تولید نمود .

لوله-پلی-اتیلن-فاضلابی-سایز-1200

شایان ذکر است که از سایز ۱۰۰۰ به بالا تمامی لوله های کاروگیت به صورت لوله اسپیرال تولید می شوند و به نام اسپیرال کاروگیت یا لوله دوجداره پلی اتیلن شناخته میشوند و دارای کوپلر و واشر نیستند . به همین دلیل برای اتصال این لوله ها از جوش های پلی اتیلنی نیزاستفاده می شود که بصورت الکتورژن و جوش اکستروژن انجام می گردد .

عمده استفاده از لوله کاروگیت ۱۲۰۰ میلیمتر در انتقال فاضلاب واحد های صنعتی، شهرک ها، پالایشگاه ها، فاضلاب شهرها، انتقال اب رودخانه ها، احداث پل زیر جاده ها، ساخت منهول های دسترسی برای کابل های زیرزمینی، چربی گیر پلی اتیلن و ساخت ایستگاه پمپینگ ( ایستگاه پمپاژ ) استفاده میشود.

برای اینکه بخواهید لوله های کاروگیت سایز 1200 میلیمتر را حمل و بارگیری کنید میتوان از تریلی استفاده نمود که توانایی حمل دو شاخه 6 متری را دارد .

اشتراک گذاری در : share   share   share   share   share  

دیدگاه خود را وارد کنید.

پنج × دو =