لوله کاروگیت

لوله کاروگیت

لوله کاروگیت : در دنیای امروز بدلیل تاکید بر سبک سازی و بالا بردن سرعت در اجرای پروژه های عمرانی اعم از ساختمان سازی و یا انتقال فاضلاب، لوله پلی اتیلن به دلیل برخورداری از مقاومت بالا در عین سبک بودن از اهمیت ویژه ای برخوردار گردیده است.

لوله پلی اتیلن به دو دسته لوله پلی اتیلن تک جداره که از آنها به عنوان لوله پلی اتیلن تحت فشار یاد می نمایند و لوله پلی اتیلن دوجداره که از آنها بعنوان لوله کاروگیت نام می برند، تقسیم بندی می گردد.

لوله کاروگیت همانطور که در شکل زیر نمایش داده شده است دارای شکل ظاهری خاصی است که بواسطه همین شکل ظاهری دارای مقاومت حلقوی بالا حتی تا 64 کیلو نیوتن بر متر مربع می باشد.

این میزان مقاومت حلقوی یعنی آنکه این نوع لوله ها را می توان تا عمق 13 متری زمین زیر خاک نمود. در این عمق از خاک مطمئنا هیچگونه تنشی از ترافیک جاده ای به لوله کاروگیت منتقل نخواهد گردید چرا که مثلث فاشر در عمق 3 متری تبدیل به فشار سطحی گردیده و اقر نقطه ای آن در لوله کاروگیت از بین می رود.

امروزه به دلیل وزن پایین و مقاومت بالای لوله های پلی اتیلن استفاده از این نوع لوله ها در تمام صنایع به صورت چشم گیری رو به گسترش بوده و جایگزین سایر لوله ها می باشند . با توجه به این که مقاومت حلقوی بالای لوله های دوجداره پلی اتیلن از نوع اسپیرال یا کورتیوب شرکت پایپ گستر تولید سپتیک تانک پلی اتیلن در احجام 3 تا 103 مترمکعب نیز در دستور کار بخش تولید شرکت پایپ گستر قرار گرفته است .

نوع پلی اتیلن پایه مورد استفاده شرکت پایپ گستر در تولید لایه‌های داخلی و خارجی لوله‌ دوجداره کاروگیت از پلی اتیلن PE 80 یا PE100 با شاخص جریان MFI یکسان و در محدوده استاندارد گونه‌های مناسب پلی اتیلن  برای تولید لوله کاروگیت می باشد .

لوله کاروگیت کجا به درد می خورد ؟ – شبكه های جمع آوری و انتقال فاضلاب های شهری و مناطق صنعتی و كشاورزی – شبکه های آبیاری و زهكشی – انتقال مایعات صنعتی اسیدها ، بازها ، نمک ها و … به صورت ثقلی – سیلوی مواد و مایعات قالب مستمر – در پل های کوچک تقسیم کننده آب – كاربرد به عنوان سیفون آب در جاده ها و رود خانه ها معابر عابر رو .

لوله کاروگیت

 

خرید لوله کاروگیت

جهت خرید لوله کاروگیت بعد از تعیین متراژ مورد نیاز از روی نقشه های در اختیار و تعیین تعداد و نوع اتصالات می توانید با شماره های قرار گرفته در وب سایت اقدام نمایید . قیمت لوله کاروگیت مستقیما وابسته به متراژی است که نیاز دارید. استعلام خرید لوله کاروگیت بدلیل دانش مورد نیاز در خصوص میزان خاکی که قرار است لوله کاروگیت در آن عمق کار گذاشته شود کاری تخصصی بوده و می بایست توسط مهندسین مجرب انجام گیرد در غیر اینصورت کارپرداز برای دانستن قیمت لوله کاروگیت باید اول متراژ مورد نیاز از سایزهای مختلف لوله کاروگیت، عمق دفنی که هر کدام از لوله های کاروگیت در آن قرار خواهد گرفت، نوع اتصالات و انشعابات مورد نیاز جهت نصب لوله کاروگیت و نوع استفاده ای که از لوله کاروگیت در محل پروژه قرار است انجام پذیرد، را مشخص نماید.

خرید لوله کاروگیت

لوله کاروگیت خرید لوله کاروگیت ، لوله با جنس کاروگیت . کاروگیت

اشتراک گذاری در : share   share   share   share   share  

دیدگاه خود را وارد کنید.

1 + چهارده =