ابعاد و حجم سپتیک تانک

محاسبه حجم سپتیک تانک – ابعاد سپتیک تانک

کارشناسان انفورماتیک ما در حال طراحی سامانه انلاین محاسبه حجم سپتیک تانک می باشند که به زودی در وب سایت قرار خواهد گرفت بنابراین بعد از راه اندازی سامانه شما می توانید به راحتی با دادن ابعاد خود حجم سپتیک تانک را بدست اورید و یا با داشتن حجم سپتیک تانک مورد نظر ابعاد استاندارد سپتیک تانک خود را دریافت کنید .

با این حال در این مقاله سعی می کنیم معرفی مختصر از ابعاد استاندارد سچتیک تانک را برای شما معرفی کنیم پس با ما در این مقاله همراه باشید . همین طور که می دانید سپتیک تانک به شکل ریاضی خود شبیه استوانه می باشد . پس برای محاسبه حجم سپتیک تانک از فرمول محاسبه حجم استوانه استفاده می کنیم این فرمول به این صورت است : حجم مساوی ارتفاع ضربدر شعاع به توان دو ضربدر عدد پی

ابعاد استاندارد سپتیک تانک

در طراحی و ساخت سپتیک تانک نمی توان از هر اندازه ای اسنفاده کرد بر فرض مثال نمی شود قطر سپتیک تانک 1 متر باشد و طول ان 13 متر این خوب تقریبا غیر قابل استفاده و جابجایی خواهد بود . بنابراین در طراحی سپتیک تانک یک سری ابعاد استاندارد داریم که باید از انها استفاده شود  . در ادامه این ابعاد استاندارد سپتیک تانک را معرفی می کنیم البته شایان ذکر است که این ابعاد ممکن است با توجه به شرکت طراحی سپتیک تانک متفاوت باشد .

ابعاد سپتیک تانک

محاسبه حجم سپتیک تانک

محاسبه حجم سپتیک تانک

اگر حجم مورد نظر شما در جدول بالا نبود میتوانید با کارشناسان بخش سپتیک تانک ما تماس بگیرید تا حجم مورد نظر شما با ابعاد استاندارد محاسبه گردد . قابل ذکر هست همان طور که گفته شد سامانه انلاین محاسبه حجم سپتیک تانک به زودی راه اندازی خواهد گردید و خیلی راحت می توانید از این سامانه استعلام بگیرید . البته در محاسبه حجم سپتیک تانک عوامل دیگری نیز دخالت دارد بر فرض مثال برای این که بدانید به چه حجمی نیاز دارید باید با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا راهنمایی لازم انجام شود و در انتخاب حجم سپتیک تانک دچار مشکل نشوید .

اگر از این مقاله خوشتان آمده است در شبکه های اجتماعی لینک زیر را به اشتراک بگذارید .

https://goo.gl/c9JFMx

اشتراک گذاری در : share   share   share   share   share  

دیدگاه خود را وارد کنید.

دوازده − چهار =