سپتیک تانک

10 مزیت استفاده از سپتیک تانک پلی اتیلن

سپتیک تانک همان طور که می دانید دارای انواع مختلفی می باشد با جنس های گوناکون در این مقاله قصد داریم تا مزیت های استفاده از سپتیک تانک پلی اتیلن را برای شما معرفی کنیم پس در ادامه با ما همراه باشید .

10 مزیت استفاده از سپتیک تانک پلی اتیلن : سپتیک تانک پلی اتیلن یک نوع از سپتیک تانک بوده که از دوام و کیفیت ساخت بالایی نسبت به سایر سپتیک تانک ها دارد .

1 – سپتیک تانک پلی اتیلن دارای وزن کم می باشد : بنابراین حمل و جابجایی این سپتیک تانک پلی اتیلن بسیار راحت تر از سایر سپتیک تانک ها می باشد . و این خود یک مزیت بسیار خوب هست . طبق تجریه افراد زیادی تماس میگیرند و در طی تماس خواستار سپتیک تانکی با وزن کم می باشند ما نیز سپتیک تانک پلی اتیلن را پیشنهاد می کنیم  .

2 – سپتیک تانک پلی اتیلن عایق بسیار خوبی می باشد : سپتیک تانک پلی اتیلن در مقابل گاز های شیمیایی از استحکام بالایی برخوردار می باشد .

3 – تعمیرات راحت تر : سپتیک تانک پلی اتیلن با توجه به شیوه طراحی که دارد و با توجه به جنسی که دارد در هنگام تعمیر بسیار راحت تر نسبت سایر انواع سپتیک تانک می باشد . بنابراین در صورتی که نیاز به تعمیرات داشته باشد کار شما از این بابت بسیار راحتر خواهد بود .

4 – نصب آسان : نصب کردن سپتیک تانک پلی اتیلن بسیار اسان تر از انی است که فکرش رو می کنید . در نتیجه این امر باعث کاهش هزینه نصب و راه اندازی سپتیک تانک پلی اتیلن می باشد .

سپتیک تانک پلی اتیلن

5 – عدم خوردگی و نفوذ ریشه درختان : سپتیک تانک پلی اتیلن با توجه به جنس و کیفیت بسیار بالایی که دارد در مقابل نفوذ ریشه ی درختان از مقاومت بسیار بالایی برخوردار می باشد .

6 – چاله کوچکتر : در صورتی که بخواهید سپتیک تانک پلی اتیلن را در داخل زمین قرار دهید . در ان صورت برای نصب یک سپتیک تانک پلی اتیلن شما نیاز به حفر چاله ای به بزرگی گودال مورد نیاز برای سپتیک تانک بتنی ندارید . حفر گودال کوچکتر به معنی زمان حفاری کمتر برای بلدوزرها، زمان کمتر برای پوشش دادن، نصب سریعتر و ذخیره کردن پول است . یک سپتیک تانک پلی اتیلن زمانی که در زمین نصب می شود ، کامل است . در صورتی که سپتیک تانک ساخته شده از بتن معمولا نیاز به نصب یک دریچه دارد یعنی باید تمام لبه های سپتیک تانک را با ملات به خوبی پوشاند .

7 – اتصالات آسان : در سپتیک تانک پلی اتیلن نحوه اتصال اتصالات بسیار اسان است . با گسترش تکنولوژی و پیشرفت فناوری همه چیز در راستای افزایش کیفیت و اسانی استفاده پیش می رود . سپتیک تانک پلی اتیلن در واقع همین موضوع است .

8 – قیمت مناسب : با توجه به شرایط گوناگون سپتیک تانک پلی اتیلن نتیجه ان است که قیمت تمام شده سپتیک تانک بسیار بسیار مناسب تر برای شما خواهد بود .

9 – خدمات پشتیبانی و ضمانت : شرکت پایپ گستر با ضمانت کامل این نوع از سپتیک تانک رضایت کامل مشتریان خود را دارد پس با خیال راحت این نوع سپتیک تانک را خریداری نمایید .

سپتیک تانک پلی اتیلن

10 – حرف آخر : با توجه به علم و تجربه ی کارشناسان شرکت پایپ گستر ، ما سپتیک تانک پلی اتیلن را برای شما پیشنهاد می کنیم .

مطالب مهم :

پکیج تصفیه فاضلاب

سپتیک تانک بتنی

سپتیک تانک فایبرگلاس

اشتراک گذاری در : share   share   share   share   share  

دیدگاه خود را وارد کنید.