سپتیک تانک آماده

سپتیک تانک پیش ساخته

سپتیک تانک آماده (Prefabricated septic tanks) یا سپتیک تانک پیش ساخته یکی از اولین و مهم ترین اجزا در تصفیه فاضلاب بهداشتی و فاضلاب صنعتی می باشد . سپتیک تانک پیش ساخته ، سپتیک تانکی است که به صورت کاملا آماده و پیش ساخته در کارگاه و کارخانه تولید می شود و فقط جهت نصب به محل پروژه منتقل می شود . سپتیک تانک پیش ساخته می تواند به صورت سپتیک تانک پلی اتیلن و سپتیک تانک فایبرگلاس و حتی سپتیک تانک پیش ساخته بتنی مورد استفاده قرار گیرد . مزایای سپتیک تانک پیش ساخته  پلی اتیلن ـ سیستم آماده ـ نصب ساده ـ تصفیه دائم ـ آب بندی کامل ـ داشتن محیطی سالم و بهداشتی ـ عدم صدمه در حوادثی مانند زلزله و دیگر مزیتهای سپتیک تانک پلی اتیلن بدین گونه است : سپتیک تانک‌های پلی‌اتیلن در ظرفیت‌های دو تا صد مترمکعب و شکل آن ها به صورت استوانه افقی است . در تمامی نوع های سپتیک تانک پیش ساخته مسئله مهم تعیین میزان باری است که قرار است سپتیک تانک آماده آن را تحمل کند . یعنی میزان خاک و ترافیک رو ی مخزن سپتیک را باید اول تعیین نمود .

جهت تهیه انواع سپتیک پیش ساخته می توانید با کارشناسان شرکت پایپ گستر تماس بگیرید . سپتیک تانک آماده پلی انیلن سپتیک تانک آماده بتنی ، سپتیک تانک فایبرگلاس پیش ساخته

سپتیک تانک آماده

سپتیک تانک آماده

سپتیک تانک آماده در انواع مختلف وجود دارد که پایپ گستر برای شما بهترین ها را تولید می کند . حتما محصولات ما را مشاهده نمایید . برای ارتباط با ما می توانید از قسمت تماس با ما اقدام نمایید . سپتیک تانک septic tank با کیفیت را می توانید از شرکت پایپ گستر تهیه نمایید .اولا اینکه سپتیک تانک های پیش ساخته تولید شده میتواند بصورت عمودی و یا افقی نیز باشد. حالت عمودی که معمولا از جنس بتنی و پلی اتیلن تولید میشود کمی کار را مشکل مینماید.علت این است که اولا اگر قرار باشد در داخل زمین دفن شود بایستی عمق زیادی را برای دفن در زمین کنده شود که این خود بسیار هزینه بر است. دوما اینکه کار دفن در اعماق بالا در مناطق پر آب کمی مشکل است. بعنوان مثال در شمال کشورمان اگر بخواهیم سپتیک تانک پیش ساخته به حجم 4 متر مکعب دفن کنیم باید حداقل عمقی بطول 4.5 متر را حفر نماییم. قطعا برای مدفون کردن سپتیک تانک آماده عمودی امکان اینکه به آبهای زیرزمینی برسیم زیاد است چرا که عمق رسیدن به آب در این مناطق پایین است. همچنین در ظرفیتهای بالا مثل 20 مترمکعب امکان حفر زمین تا عمق 6 متر را خواهیم نخواهیم داشت و یا هزینه زیادی به ما تحمیل خواهد نمود.
ولی در سپتیک تانک آماده افقی کمی کار دفن را نیز راحت تر نموده است. چرا که قطر سپتیک تانک پیش ساخته 4 متر مکعب 1.2 و طول 3.5 است. پس باید ارتفاع حفر را 1.5 متردر نظر بگیریم. (این در صورتی است که در حالت استاندارد سپتیک تانک آماده ، میزان دفن در زیر خاک تا تاج سپتیک تانک پیش ساخته نهایتا 1 متر می بایست باشد)
پس در یک نگاه اجمالی میتوان دید که دفن سپتیک تانک آماده بصورت افقی هم دربعد زمان و هم در بعد هزینه مقرون بصرفه میباشد.
در حالت افقی بایستی کفی تراز را برای سپتیک تانک اماده در نظر بگیریم و به ضخامت 50 سانتیمتر لز بتن مگر بعنوان محل ایستایی گندانبار نیز فراهم کنیم.

پکیج تصفیه فاضلاب

قیمت سپتیک تانک آماده

اشتراک گذاری در : share   share   share   share   share  

دیدگاه خود را وارد کنید.

نوزده − 1 =