سپتیک تانک پیش ساخته

سپتیک تانک پیش ساخته

سپتیک تانک آماده (Prefabricated septic tanks) یا سپتیک تانک پیش ساخته یکی از اولین و مهم ترین اجزا در تصفیه فاضلاب بهداشتی و فاضلاب صنعتی می باشد . سپتیک تانک پیش ساخته ، سپتیک تانکی است که به صورت کاملا آماده و پیش ساخته در کارگاه و کارخانه تولید می شود و فقط جهت نصب به محل پروژه منتقل می شود . سپتیک تانک پیش ساخته می تواند به صورت سپتیک تانک پلی اتیلن و سپتیک تانک فایبرگلاس و حتی سپتیک تانک پیش ساخته بتنی مورد استفاده قرار گیرد . مزایای سپتیک تانک پیش ساخته  پلی اتیلن ـ سیستم آماده ـ نصب ساده ـ تصفیه دائم ـ آب بندی کامل ـ داشتن محیطی سالم و بهداشتی ـ عدم صدمه در حوادثی مانند زلزله و دیگر مزیتهای سپتیک تانک پلی اتیلن بدین گونه است : سپتیک تانک‌های پلی‌اتیلن در ظرفیت‌های دو تا صد مترمکعب و شکل آن ها به صورت استوانه افقی است . در تمامی نوع های سپتیک تانک پیش ساخته مسئله مهم تعیین میزان باری است که قرار است سپتیک تانک آماده آن را تحمل کند . یعنی میزان خاک و ترافیک رو ی مخزن سپتیک را باید اول تعیین نمود .

جهت تهیه انواع سپتیک پیش ساخته می توانید با کارشناسان شرکت پایپ گستر تماس بگیرید . سپتیک تانک آماده پلی انیلن سپتیک تانک آماده بتنی ، سپتیک تانک فایبرگلاس پیش ساخته

سپتیک تانک آماده

سپتیک تانک آماده در انواع مختلف وجود دارد که پایپ گستر برای شما بهترین ها را تولید می کند . حتما محصولات ما را مشاهده نمایید . برای ارتباط با ما می توانید از قسمت تماس با ما اقدام نمایید . سپتیک تانک septic tank با کیفیت را می توانید از شرکت پایپ گستر تهیه نمایید .

قیمت سپتیک تانک آماده

اشتراک گذاری در : share   share   share   share   share  

دیدگاه خود را وارد کنید.

چهار + 19 =