سپتیک تانک دست دوم

خرید و فروش سپتیک تانک دست دوم

کارخانه پایپ گستر بزرگترین تولید کننده سپتیک تانک در ایران می باشد . با توجه به نیاز جامعه و استفاده بهینه از منابع در اختیار، شرکت پایپ گستر اقدام به راه اندازی بخش بازیافت خود کرده است که سپتیک تانک های دست دوم شما را خریداری و بازیافت می کند . البته در بعضی اوقات سپتیک تانک های دست دوم قابل استفاده هستند و بدین طریق شما می توانید سپتیک تانک دست دوم را از ما خریداری کنید که به لحاظ هزینه و قیمت به صرفه تر خواهد بود .

موضوع از اینجا نشات گرفت که اکنون بیش از 14 سال است این شرکت برای شرکت کیسون در فاز 12 عسلویه یک دستگاه سپتیک تانک به ظرفیت 50 مترمکعب تولید و جهت استفاده به منطقه عسلویه ارسال نمود .

بعد از گذشت 10 سال شرکت کیسون پروژه کارگاهی خود در عسلویه را به پایان رساند . همکاران شرکت کیسون برای برگرداندن سپتیک تانک پلی اتیلن مذکور تماس گرفتند و دستگاه سپتیک تانک مزبور به کارخانه عدوت داده شد . سپتیک تانک پلی اتیلن 50 مترمکعب یاد شده به قیمت نصب زمان فروش بازخرید شد و بعد ازتمیزکاری برای فروش در سایت دیوار قرار گرفت . سپتیک تانک 50 مترمکعب در اختیار شرکت ایساکو قرار گفت و اکنون سه سال است شرکت مزبور از سپتیک تانک پلی اتیلنی 50 مترمکعب استفاده می نماید ولی هنوز نشانه ای حتی از کدورت در بدنه نیز دیده نمیشود .

لوله های اماده برای سپتیک تانک

در هر صورت این شرکت آمادگی دارد سپتیک تانک پلی اتیلن دست دوم شما را به قیمت مناسب خریداری نماید . البته این موضوع فقط در خصوص سپتیک تانک های پلی اتیلنی شرکت پایپ گستر قابل انجام است چرا که گارانتی 50 ساله سایر شرکت صرفا در برابر خوردگی و فرایش است ولی گارانتی سپتیک تانک های تولیدی پایپ گستر در برابر تمام یم موارد به استثناء تعمد در تخریب می باشد .

سپتیک تانک دست دوم حال چه سپتیک تانک دست دوم پلی اتیلن و سپتیک تانک فایبرگلاس دست دوم و … .

مطالب زیر را از دست ندهید :

سپتیک تانک 50 متر مکعب

تفاوت انواع سپتیک تانک

پکیج تصفیه فاضلاب

سپتیک تانک بتنی

خرید سپتیک تانک

اشتراک گذاری در : share   share   share   share   share  

دیدگاه خود را وارد کنید.

پانزده − پانزده =