سپتیک تانک

سپتیک تانک تا چه اندازه میتواند فاضلاب را تصفیه کند

در این مقاله به این مهم خواهیم پرداخت که مخزن سپتیک تانک تا چه میزان میتواند فاضلاب را تصفیه و برای استفاده مجدد آماده کند . یک سپتیک تانک می تواند فاضلاب را بین 30 و نهایتا تا 63 درصد تصفیه نماید . بسته به نوع سپتیک تانک این میزان تصفیه فاضلاب متغییر است . بدین گونه که سپتیک تانک پلی اتیلن بیشترین میزان تصفیه را داراست سپس سپتیک تانک فایبرگلاس و سپتیک تانک بتنی و سپتیک تانک آجری به ترتیب از بیشترین به کمترین میزان تصفیه را دارند .

اگر به دنبال سپتیک تانکی با بیشترین میزان تصفیه هستید ما سپتیک تانک پلی اتیلن را پیشنهاد می کنیم .

سپتیک تانک ها نقش اساسی در زندگی بشر ایفا می کنند امروزه که کشورمان با کمبود آب مواجه هست نقش سپتیک تانک ها در تصفیه فاضلاب بسیار پررنگ تر شده است . اگر می خواهید شما هم سهمی در کاهش مصرف بی رویه آب داشته باشید باید از سپتیک تانک استفاده نمایید . مکانیزم سپتیک تانک های فاضلاب اینگونه است که فاضلاب درون سپتیک تانک ته نشین شده و آبی صاف را راهیه خروجی میکند البته این آب برای استفاده کشاورزی کارواش و … مناسب می باشد .

بسیاری از پیمانکاران در ایران با شرکت پایپ گستر آشنایی کامل دارند و همیشه در پروژه های خودشان سپتیک تانک را از کارخانه ی ما تهیه می نمایند . تنها تولید و فروش سپتیک تانم مهم نیست بلکه رضایت مشتری و رجوع دوباره ی آن مهم است . بنابراین شرکت پایپ گستر با قرار دادن تمام توان خود در تولید با کیفیت سپتیک تانک و سایر محصولات خود از جمله لوله کاروگیت و با کاهش قیمت تمام شده سعی دارد تا همیشه مشتریان خود را راضی نگه داشته باشد .

اینکه تا چه میزان سپتیک تانک فاضلاب را تصفیه میکند در بالا اشاره شد ولی آن چه مهم است ضرورت استفاده از سپتیک تانک می باشد . با تشکر

سپتیک تانک

مطالب زیر را از دست ندهید :

پکیج تصفیه فاضلاب

کارخانه تولید سپتیک تانک

ضرورت استفاده از سپتیک تانک

اشتراک گذاری در : share   share   share   share   share  

دیدگاه خود را وارد کنید.

5 × 4 =